Ponuky na sobotný program

Z dôvodu technickej chyby sa mohlo stať, že vám systém umožnil registráciu na ponuku, ktorej kapacita už bola vyčerpaná. Prihlásenia nad limit boli automaticky zrušené. Skontrolujte si, prosím, stav svojho prihlasovania či aj vy nie ste medzi účastníkmi prihlásenými nad limit v niektorej z ponúk. Ospravedlňujeme sa za našu chybu a vďaka za pochopenie.

V sobotu počas akcie si môžeš vybrať z programu rozdeleného do troch zón – duchovná, náučná a zážitková. Doporučujeme ti využiť aspoň jednu ponuku z každej zóny. Kapacita náučných a zážitkových ponúk je obmedzená, preto je potrebné registrovať sa na ne vopred. Nájdi si chvíľu čas a naplánuj si svoj sobotný program. Jednotlivé ponuky sa nachádzajú na rôznych miestach v rámci Banskej Bystrice – pri plánovaní počítaj aj s časom potrebným na presun. Následne zaznač v registračnom formulári, na ktorý sa dostaneš kliknutím na tlačítko nižšie, ponuky o ktoré máš záujem. Vo formulári je potrebné zadať tvoj mail, ktorý si uviedol pri prihlasovaní na AABB.

Zaregistrovať na ponuky sa budeš môcť aj pri registrácii priamo v Banskej Bystrici v piatok 27. 9. 2019. Nie je vôbec isté, že miesta na ponuku, ktorú si vyberieš budú voľné a preto ti odporúčame využiť možnosť online registrácie.

Návod ku registrácii na sobotné ponuky

Prehľadná tabuľka všetkých ponúk